poligraficzna, wielkoformatowa

drukarnia 

Drukarnia wielkoformatowa – wysoka jakość druku, krótkie terminy realizacji.

SERVICES

Etykiety i Naklejki

Dzięki precyzyjnemu drukowi, możemy zaproponować naklejki od rozmiaru xs, do xxl.  Drukujemy etykiety i naklejki na podłożach z mocnym klejem, co rozszerza możliwość ich zastosowania. Produkowane przez nas naklejki i etykiety, ze względu na ekologiczny druk, można stosować w większości branż.

Naklejki wycinane po obrysie

Więcej informacji

Naklejka wycinana w dowolnym, nieregularnym kształcie.  Najczęściej są to małe naklejki, wymagające dużej precyzji druku oraz wcięcia.

Naklejki o regularnym kształcie

Więcej informacji

Naklejki regularne, często wykorzystywane są jako etykiety na opakowania czy produkty. Ich kształt, to najczęściej kwadrat lub prostokąt.

Naklejki reklamowe Easy Dot

Więcej informacji

Naklejki Easy Dot, są to naklejki z klejem punktowym coułatwia ich aplikację oraz demontaż. Naklejki te, najczęściej stosowane są na witryny sklepowe lub ściany z gładkim podłożem. Można nadrukować na nie dowolną grafikę.

Naklejki magnetyczne różna grubość

Więcej informacji

Naklejki magnetyczne, maja zastosowanie na lodówkach, samochodach lub innych metalowych podłożach, reagujących na magnes. Naklejki te, mogą mieć dowolna grafikę.

Etykiety na słoiki i opakowania

Więcej informacji

Etykiety w dowolnym kształcie oraz w dowolnym zadruku. Realizujemy zlecenia już od kilku sztuk.

Etykiety na maszyny i urządzenia

Więcej informacji

Etykiety informacyjne, energetyczne czy ostrzegawcze. Dowolna grafika, dowolny kształt. Nakłady już od kilku sztuk. Konfekcjonowanie i wysyłka.

 

Folie

Oferujemy folie z bardzo trwałym i ekologicznym zadrukiem. Folie, w zależności od ich rodzaju, stosuje się np, do wyklejania tablic i szyldów. Ponadto do oklejania samochodów, łodzi czy samolotów. Dodatkowo nasze file doskonale nadają się do wyklejania tablic, szyldów oraz witryn i okien.

Folia monomeryczna różne kolory

Więcej informacji

Folia pełna, nie przepuszcza światła. Do zastosowania na płaskich powierzchniach, takich jak szyldy i tablice z twardym podłożem oraz witryny, 

Folia One Way Vision OWV

Więcej informacji

Folia ta jest określana potocznie jako dziurkowana lub „sitodruk”, Ze względu na przepuszczalność światła w około 35%, najczęściej okleja się nią witryny sklepowe i tylne szyby samochodów.

Folia "szroniona" efekt piaskowanego szkła

Więcej informacji

Fola stosowana na płaskie powierzchnie. Stosujemy folie PREMIUM, które nie pozostawiają widocznych śladów kleju. Folie te można zadrukowywać, ponadto oferujemy dowolne kształty i grafiki wycięte w folii szronionej.

 

Plakaty

Drukujemy plakaty nawet w rozmiarze XXL. Plakaty, mogą być wydrukowane na papierze lub podłożach foliowanych z klejem. Wysoka jakość druku, pozwala na szerokie ich zastosowanie.  Realizujemy zamówienia plakatów  nawet od jednej sztuki. 

Plakaty od XS do XXL papier

Więcej informacji

Plakaty w gramaturze od 90, do  200g/m2, doskonale nadają się do wnętrz oraz w akcjach krótkoterminowych na zewnątrz.

Plakaty od XS do XXL folia

Więcej informacji

Plakaty o podłożu foliowanym doskonale sprawdzają się w outdoorze. Odporność na wodę oraz możliwość ich przyklejenia, zdecydowanie poszerza możliwość zastosowania, tej formy reklamy.

Plakaty od XS do XXL PCV

Więcej informacji

Plakaty na podłożu pcv, doskonale sprawdzają się w outdoorze. Najczęściej znajdują  zastosowanie w potykaczach zewnętrznych oraz ekspozytorach  narażonych na działanie wilgoci. 

SERVICES

Banery i siatka mesh

Dzięki technologii druku wielkoformatowego, możemy zaoferować banery wielkoformatowe oraz siatkę mesh w najwyższej jakości. Nasze produkty mogą być zadrukowane w dowolnej grafice, ponadto przygotowane bezpośrednio do montażu, dzięki okuciu w tzw. oczka montażowe.

Baner powlekany wzmacniany

Więcej informacji

Baner reklamowy o wzmocnionej strukturze włókien oraz powlekanym podłożu. Dzięki jego budowie, możliwe jest uzyskanie lepszej jakości grafiki oraz elastyki samego produktu, co ma znaczenie w całorocznym użytkowaniu. 

Siatka banerowa prześwitująca MESH

Więcej informacji

Siatka mesh jest typowym materiałem do zadruku wielkoformatowego. Dzięki dziurkowanej strukturze, przez którą przedostaje się światło w ok 35 procentach, siatkę mesh można montować na budynki z oknami. Również dzięki jej dziurkowanej strukturze,  znajduje ona zastosowanie w miejscach o większym nasileniu wiatrów

Baner odblaskowy "plaster miodu"

Więcej informacji

Baner odblaskowy, dzięki swojej strukturze dobrze odbija światło. Najlepiej sprawdza się na nim grafika z kontrastami oraz dużą ilością „powietrza” między poszczególnymi elementami projektu. 

SERVICES

Fototapety i fotoobrazy

Dzięki temu elementowi aranżacji wnętrza, można odmienić wygląd całego lokalu. Fototapety z dowolną grafiką, można aplikować we wnętrzach z przygotowanym podłożem, jak pod tradycyjne tapety. W naszej ofercie posiadamy tapety polimerowe, papierowe oraz na podłożu fizelinowym. Fotoobraz, to doskonała forma wzbogacająca aranżację twojego otoczenia. Wysokiej jakości wydruki na Canvasie, umocowanym na blejtramie, tworzą gotowy obraz do powieszenia w domu lub w biurze. Cechą canvasu jest bardzo dobre odwzorowanie barw. 

Fotoobraz drukowany na Canvasie

Więcej informacji

Dowolna grafika drukowana n Canvasie, materiale imitującym płótno. Canvas z nadrukiem, montowany jest na blejtramie, wspólnie z nim tworzący foto obraz.

Fotoplakat drukowany na folii

Więcej informacji

Dowolna grafika drukowana na folii ściennej, aplikowana bezpośrednio na ścianę, drzwi czy sufit. 

Fototapety fizelinowe, papierowe, foliowe

Więcej informacji

Fizelinowe

Klasyczna, gruba fototapeta, aplikowana na klej do tapet oraz  za
pomocą standardowych narzędzi do tapetowania.  Tapeta PCW na podkładzie flizelinowym, strukturalna, 350g/m2, posiada atest niepalności
wg normy DIN 4102 B1, atest PZH 

 

Papierowe

Fototapeta papierowa o gramaturze  175g, Tapeta papierowa z klejem aktywowanym wodą, gładka, mat, nie zawiera PVC, atest PZH.

Foliowe

Folia ścienna polimerowa winylowa z bardzo mocnym klejem,
biała satyna- grafika ścienna i porowate powierzchnie.

 

 

S

Rollupy i X Banery

Rollupy oraz X Banery, zwane również pajączkami, to podobna oraz bardzo częsta forma prezentacji marki. Łatwość ich użytkowania oraz możliwość nadrukowania dowolnej grafiki sprawiają, że większość firm oraz instytucji sięga po tę formę reklamy.

Rollup Premium z torbą transportową

Więcej informacji

Rollup Premium charakteryzuje się cięższą kasetą bez rozkładanych nóżek oraz ekskluzywnym wyglądem. Wszelkie elementy regulacyjne, czy montażowe zamaskowane są panelami ozdobnymi. Rollupy Premium, występują w formatach , 85,100,120,150,200 x 200cm

Rollup Standard Plus z torbą transportową

Więcej informacji

Rollup Standard Plus, jest produktem w lekkiej kasecie z metalowym mechanizmem zwijania. Występuje w formatach , 85,100,120cm.

X Baner Pajączek z torbą transportową

Więcej informacji

Lekka forma reklamy pełniącej funkcje podobną do rollupa. X Baner zbudowany jest z dwóch krzyżujących się tyczek z tworzywa sztucznego, na których końcówki zakłada się grafikę.

S

Menuboardy

Klisza z nadrukiem, to nieodłączny element menuboardu. Proponowane przez nas nadruki, charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów. Realizujemy zamówienia pod konkretne wymiary, realizujemy również projekty graficzne menuboardów.

Menuboardy - klisza do podświetleń

Więcej informacji

Klisza do zadruku do menuboardów, ma zastosowanie w systemach podświetlanego menu. Jest to wymienny element z nadrukowanym menu.

Menuboard Pet - system bez podświetlenia

Więcej informacji

Menuboardy na twardym ale elastycznym podłożu. Mają one zastosowanie w menuboardach bez podświetlenia.

Menuboard tablica - menu forma płaska

Więcej informacji

Tradycyjne menu bez podświetlenia. Dowolna grafika naklejona na sztywny podkład, do mocowania na ścianie lub na sztaludze. 

Wśród wielu działań z zakresu marketingu, które prowadzi agencja Tu Reklamy, jednym z obszarów naszej działalności są również usługi drukarskie. Jako drukarnia wielkoformatowa zlokalizowana na terenie Olsztyna zajmujemy się przede wszystkim produkcją takich akcesoriów, jak:

  • naklejki na samochód czy szyby
  • banery odblaskowe
  • fototapety
  • plakaty

 

 

Charakterystyka produktów

Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości materiałów wytwarzamy naklejki i banery charakteryzujące się estetyką wykonania, intensywnymi kolorami oraz przyciągającymi uwagę odbiorców elementami graficznymi, co wpływa korzystnie na wrażenia wizualne potencjalnych klientów.

Zastosowanie odpowiedniej technologii cyfrowej w naszej drukarni pozwala uzyskać naklejki na szyby, meble czy samochód, a także banery, które spełniają swoją rolę reklamową. Są one również wytrzymałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych, dlatego w przypadku chęci przeznaczenia ich do użytku zewnętrznego, mogą być również stosowane w takich warunkach.

Zastosowanie

Nasze fototapety, banery odblaskowe czy naklejki trafiają do wielu przedsiębiorstw ze zróżnicowanych branż gospodarki, funkcjonujących przede wszystkim na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym Olsztyna. Wśród klientów naszej agencji są chociażby:

  • organizatorzy konferencji
  • firmy z branży marketingowej
  • organizatorzy targów
  • salony samochodowe
  • salony meblowe
  • firmy produkcyjne

Jako drukarnia wielkoformatowa zlokalizowana na terenie Olsztyna zajmujemy się przede wszystkim produkcją takich produktów, jak naklejki na samochód, meble czy szyby, banery odblaskowe, fototapety oraz plakaty.
Nasze fototapety, banery odblaskowe czy naklejki trafiają do wielu przedsiębiorstw ze zróżnicowanych branż, funkcjonujących przede wszystkim na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, w tym Olsztyna.                   Wśród klientów naszej agencji są chociażby: organizatorzy konferencji, firmy z branży 
HORECA, organizatorzy targów, salony samochodowe, salony meblowe oraz firmy produkcyjne.

Kontakt

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00