726 111 500 biuro@tureklamy.pl

Materiały wystawiennicze – POS

Zajmujemy się produkcją zróżnicowanych materiałów reklamowych, które dostarczamy między innymi do klientów na terenie Olsztyna oraz innych miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród produkowanych materiałów wyróżnić możemy:

  • x banery, dające wszechstronne opcje wykorzystywania kilku grafik
  • ścianki wystawiennicze, przydatne szczególnie podczas targów
  • plakaty reklamowe, wykonane z materiałów
  • flagi

Zalety stosowanych rozwiązań

Nasza drukarnia dostarcza, x banery, ścianki wystawiennicze czy plakaty, które cechują się wieloma atutami, do których zaliczamy:

  • wszechstronność – marketingu, dzięki czemu mogą być użytkowane w różnych branżach usługowych, w tym czasowo w trakcie targów lub całorocznie,
  • wytrzymałość i solidność, która związana jest z zastosowaniem trwałych materiałów, odpornych choćby na wpływ warunków atmosferycznych,
  • łatwość montażu – oferowane rozwiązania charakteryzują się prostotą w użytkowaniu, która przekłada się na oszczędność czasową, a także łatwość w montażu i demontażu tych akcesoriów,
  • niewielka waga – wykorzystanie lekkich materiałów pozwala uzyskać mobilne rollupy, x banery, ścianki wystawiennicze, a także flagi czy plakaty reklamowe, które w ten sposób można w łatwy sposób transportować w różne miejsce.

Dzięki przywołanym cechom, reklama z wykorzystaniem produktów udostępnianych przez naszą firmę.

Rollupy

Jest to chyba najpopularniejsza forma do prezentacji firmy czy produktu. Nasze rollupy drukujemy na materiałach typu blockout, czyli takich, które blokują przenikanie światła, co sprawia, że grafika będzie wyglądała zawsze bardzo dobrze. Oferujemy rollupy począwszy od wersji ekonomicznej, stosowanej najczęściej przy  krótkoterminowych akcjach, poprzez rollupy standard oraz standard plus, aż po rollup premium. Te ostatnie cechuje zdecydowanie najmocniejszy mechanizm oraz najmocniejsza  kaseta.

 

Ścianki wystawiennicze

Doskonała forma prezentacji na targach czy konferencjach. Proponowane przez nas ścianki wystawiennicze, charakteryzują się niewielką wagą oraz możliwością łatwego i szybkiego rozkładania oraz składania. Wielkim atutem ścianek, jest możliwość wymiany grafiki. Każda proponowana przez nas ścianka, może mieć kilka grafik, co daje możliwość użytkowania ścianki przez jedną firmę ale np. przez kilka różnych jej działów.  Doskonałym uzupełnieniem dla ścianki wystawienniczej, może być trybunka oraz stojak na ulotki.

 

X Banery

X Baner, potocznie określany jako „pajączek” to alternatywa dla rollupów.  Prosta konstrukcja oraz niewielka waga, połączone z relatywnie niską ceną, tworzy dobre rozwiązanie na eventy czy konferencje. Dużym atutem x banera, jest możliwość stosowania zamiennie kilku grafik, dla jednej konstrukcji. Każdy sprzedawany przez nas xbaner, posiada torbę transportową, mieszczącą konstrukcje oraz grafikę wydrukowana na banerze, lub  materiale rollupowym.

Flagi – windery

Coraz częstsza formą zwrócenia uwagi na biznes, jest stosowanie flag. Mogą stanowić tymczasową reklamę jak również przez cały rok, pracować na korzyść Firmy. Flagi, najczęściej określane jako flagi winder, maja kilka możliwości mocowania. Dzięki ciężkiej podstawie mogą stać na równym podłożu, można zainstalować je w gruncie przy pomocy specjalnej śruby, lub stosując odpowiednią podstawę, obciążnikiem stabilizującym może zostać po najechaniu również samochód. Flagi mogą mieć wysokość nawet do 5 metrów..

 

Kontakt

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00