726 111 500 biuro@tureklamy.pl

samoprzylepne, magnetyczne, adhezyjne

Naklejki etykiety

Wysoka jakość druku, dowolny kształt. Drukujemy naklejki i etykiety na  foliach dedykowanych do szerokich rozwiązań.  Nasze produkty mają bezwonny, trwały i ekologiczny zadruk. 

Rodzaje naklejek

Naklejki reklamowe

Naklejki magnetyczne

Logotypy naklejane

Naklejki inwentaryzacyjne

Ponadto:

Naklejki energetyczne

Naklejki ostrzegawcze

Naklejki opisowe

Naklejki informacyjne

wysoka jakość dowolny kształt

przykłady zastosowań naklejek i etykiet

NAKLEJKI NA ŁODZIE I JACHTY

Naklejki na łodzie i jachty z numerami rejestracyjnymi, nazwami. Ponadto naklejki z elementami ozdobnymi na jachty i łodzie. Numery rejestracyjne łodzi ich nazwy oraz ozdoby czy naklejki informacyjne, to wszystko możemy wyprodukować w szybkim czasie oraz w bardzo dobrej jakości. Dysponujemy foliami różnego koloru oraz przeznaczenia. Stosujemy folie dedykowane do oznaczania łodzi, folie są przygotowane do prostej samodzielnej aplikacji na jednostce.

NAKLEJKI NA URZĄDZENIA

Naklejki na urządzenia i maszyny  przemysłowe. Mocny klej, precyzyjny wydruk , różne wielkości, dowolny kształt i kolor. Naklejki energetyczne (naklejki efektywności energetycznej), czy jakiekolwiek inne naklejki, drukujemy w najwyższej jakości. Wydrukowane naklejki, bez użycia drogich wykrojników wycinamy po kształcie, jaki został zlecony przez Klienta. Wyprodukowane u nas naklejki, konfekcjonujemy i rozsyłamy zgodnie ze zleceniem. 

NAKLEJKI NA SAMOCHODY

Naklejki na samochody i motocykle, różne wymiary i kształty. Naklejki przygotowane do samodzielnej aplikacji. Jest to jeden z najbardziej popularnych elementów identyfikacji wizualnej marki. Dzięki współpracy z nami, dostaniesz produkt gotowy do użycia. Każda naklejka przygotowana jest do naniesienia na dedykowaną dla niej powierzchnię. Naklejki ploterowe, naniesione są na folię transportową, co bardzo  ułatwia ich aplikację na powierzchnię, co też trwa bardzo krótko.  

NAKLEJKI NA PRODUKTY I OPAKOWANIA

Naklejki w dowolnym kształcie oraz nakładach. Druk o żywych kolorach w ekologicznej technologii. Naklejki na słoiki, kartony czy inne opakowania zbiorcze, drukujemy w technologii latexowej w oparciu o druk ekologiczny. Naklejki na opakowania dzięki technologii cyfrowej, wycinamy nawet w małych ilościach oraz w dowolnym kształcie. Naklejki na opakowania i produkty możemy drukować w dowolnej kolorystyce z zachowaniem bardzo wysokiej jakości druku.

NAKLEJKI NA SZYBY I WITRYNY

Naklejki na szyby wykonane w różnych technologiach. Naklejki z folii kolorowej, folii OWV czy folii szronionej. Naklejki na witryny sklepowe, czy apteczne, wykonujemy według powierzonego projektu lub na zlecenie Klienta projektujemy je w naszym dziale graficznym. Naklejki na szyby opcjonalnie z naklejkami na szprosy,  wykonywane są w technologii trwałego oraz bezwonnego druku latexowego.

NAKLEJKI MAGNETYCZNE

Naklejki magnetyczne na urządzenia, maszyny i pojazdy. Wysoka jakość druku krótkie terminy realizacji. Naklejki magnetyczne maja najczęściej zastosowanie tymczasowe lub okresowe. Są często stosowane  np. na samochodach nauki jazdy. Naklejki magnetyczne znajdują również zastosowanie na tablicach metalowych lub magnetycznych, jako zmienne w określonych rubrykach np. grafikach czy planowaniu produkcji.

jesteśmy do dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00