(+48) 726 111 500

Oklejanie Witryn

Oklejanie szyb i witryn

Oklejamy szyby witryn szeroką gamą folii. Oklejamy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Ponadto, pomożemy Tobie w wyborze folii i projekcie. Niech Twoja witryna wita i zaprasza. Mnogość oferowanych przez nas technik oklejania witryn, z pewnością dobrze zidentyfikuje Cię wśród szumu konkurencji. Dysponujemy własną drukarnią!

Rodzaje folii w naszej ofercie

Folia ploterowa, barwiona w masie

Folią ploterową – wycinaną znakuje się witryny np. literami, piktogramami czy prostymi grafikami. Technika ploterowa daje możliwość znakowania w dowolnym kolorze. Grafika ploterowa może funkcjonować samodzielnie lub jako uzupełnienie dla innej folii.

Folia szroniona (mleczna)

Ten rodzaj folii najczęściej znajduje zastosowanie w hotelach, restauracjach, aptekach czy bakach. Oklejona nią witryna w doskonały sposób imituje matowane szkło. Folia szroniona przepuszcza światło w około piętnastu procentach.

Folia translucentna

Podobnie, jak folią ploterową – wycinaną znakuje się witryny np. literami, piktogramami czy prostymi grafikami. Technika ploterowa daje możliwość znakowania w dowolnym kolorze. Grafika ploterowa może funkcjonować samodzielnie lub jako uzupełnienie dla innej folii.

Folia ta nie ma pełnego krycia – efekt witraża.

Folia OWV

Folia OWV (one way vision), dedykowana jest pod dowolną grafikę. Jej cechą jest przepuszczanie światła do wewnatrz lokalu w około czterdziestu procentach. Oklejanie witryn i szyb folią OWV, znajduje zastosowanie najczęściej w sklepach czy bankach.

Folia monomeryczna lub polimerowa z pełnym zadrukiem

Folia pełna występuje w różnych kolorach. Jej cechą jest nieprzepuszczalność światła do wewnątrz lokalu. Folia pełna w jasnych kolorach może być zadrukowana grafiką. Folię pełną, najczęściej stosuje się w przypadku potrzeby ograniczenia widoczności przez witrynę.

Folia lustrzana i „lustro weneckie”

Folia imitująca lustro, całkowicie nieprzepuszczalna.

Innym typem w/w foli jest tzw. „lustro weneckie” przez które możemy zajrzeć z pomieszczenia ciemnego do jasnego. Podobnie jak lustro w filmach, gdzie można wejrzeć do pokoju przesłuchań.

Folia antywłamaniowa – BEZPIECZNA

Jak sama nazwa podpowiada folia ta stosowana jest do zabezpieczenia powierzchni witryn, drzwi, oraz innych struktur szklanych.

Wybrane realizacje