(+48) 726 111 500

Oklejanie Witryn

Oklejanie szyb i witryn

Oklejamy szyby witryn szeroką gamą folii. Oklejamy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Ponadto, pomożemy Tobie w wyborze folii i projekcie. Niech Twoja witryna wita i zaprasza. Mnogość oferowanych przez nas technik oklejania witryn, z pewnością dobrze zidentyfikuje Cię wśród szumu konkurencji. Dysponujemy własną drukarnią!

Rodzaje folii w naszej ofercie

 

FOLIE

OWV - "dziurkowana"

Mleczna - szron

FOLIE

Folie ozdobne

Folie jednokolorowe

FOLIE

Kolorowe z zadrukiem

Folie wycinane

Charakterystyka folii 

Folią ploterową – wycinaną znakuje się witryny np. literami, piktogramami czy prostymi grafikami. Technika ploterowa daje możliwość znakowania w dowolnym kolorze. Grafika ploterowa może funkcjonować samodzielnie lub jako uzupełnienie dla innej folii.

Łączenie różnego rodzaju folii, zdecydowanie poszerza możliwości brandingu lokali. Między innymi móże dać efekt przestrzenności, poprzez jednoczesne znakowanie witryny od wewnątrz i z zewnątrz. Łączeniem różnych folii możemy osiągnąć efekt, nieosiągalny w druku.

Folia OWV  (one way vision), dedykowana jest pod dowolną grafikę. Jej cechą jest przepuszczanie światła do wewnatrz lokalu w około czterdziestu procentach. Oklejanie witryn i szyb folią OWV, znajduje zastosowanie najczęściej w sklepach czy bankach.

Ten rodzaj folii najczęściej znajduje zastosowanie w hotelach, restauracjach, aptekach czy bakach. Oklejona nią witryna w doskonały sposób imituje matowane szkło. Folia szroniona przepuszcza światło w około piętnastu procentach.

Folia pełna występuje w różnych kolorach. Jej cechą jest nieprzepuszczalność światła do  wewnątrz lokalu. Folia pełna w jasnych kolorach może być zadrukowana grafiką. Folię pełną, najczęściej stosuje się w przypadku potrzeby ograniczenia widoczności przez witrynę.

Folie  transparentne, przezroczyste występuja w różnych kolorach. Przepuszczają one światło w około dwudziestu procentach. Można je zadrukowywac , aplikowac na całe witryny lub ich elementy. Folie transparentne doskonale nadaja się do łaczenia z innymi foliami. 

Wybrane realizacje