dla biur, Lokali, salonów

Oklejanie szyb 

Niech Twoja witryna wita i zaprasza. Mnogość oferowanych przez nas technik oklejania witryn,      z pewnością dobrze zidentyfikuje Cię wśród szumu konkurencji. 

Oznaczamy:

Hotele

Restauracje

Urzędy

Apteki

Ponadto:

Biurowce

Salony

Szkoły

Banki

Oklejanie szyb – Dla każdej branży 

Oklejamy szyby witryn szeroką gamą folii. Oklejamy wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Ponadto, pomożemy Tobie w wyborze folii i projekcie. 

przykłady rodzajów folii

Folia owv

 

Folia OWV  (one way vision), dedykowana jest pod dowolną grafikę. Jej cechą jest przepuszczanie światła do wewnatrz lokalu w około czterdziestu procentach. Oklejanie witryn i szyb folią OWV, znajduje zastosowanie najczęściej w sklepach czy bankach.

Folia pełna

 

Folia pełna występuje w różnych kolorach. Jej cechą jest nieprzepuszczalność światła do  wewnątrz lokalu. Folia pełna w jasnych kolorach może być zadrukowana grafiką. Folię pełną, najczęściej stosuje się w przypadku potrzeby ograniczenia widoczności przez witrynę.

Folia transparentna

 

Folie  transparentne, przezroczyste występuja w różnych kolorach. Przepuszczają one światło w około dwudziestu procentach. Można je zadrukowywac , aplikowac na całe witryny lub ich elementy. Folie transparentne doskonale nadaja się do łaczenia z innymi foliami. 

Folia szroniona

 

Ten rodzaj folii najczęściej znajduje zastosowanie w hotelach, restauracjach, aptekach czy bakach. Oklejona nią witryna w doskonały sposób imituje matowane szkło. Folia szroniona przepuszcza światło w około piętnastu procentach.

Folia ploterowa

 

Tą technią znakuje się witryny np. literami, piktogramami czy prostymi grafikami. Technika ploterowa daje możliwość znakowania w dowolnym kolorze. Grafika ploterowa może funkcjonować samodzielnie lub jako uzupełnienie dla innej folii.

Folie łączone

 

Łączenie różnego rodzaju folii, zdecydowanie poszerza możliwości brandingu lokali. Między innymi móże dać efekt przestrzenności, poprzez jednoczesne znakowanie witryny od wewnątrz i z zewnątrz. Łączeniem różnych folii możemy osiągnąć efekt, nieosiągalny w druku.

jesteśmy do dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00