Tu Reklamy

reklama świetlna

led

kasetony, pylony    litery 3D

Od projektu, do montażu. Kompleksowa realizacja reklamy świetlnej.

Produkujemy reklamy świetlne zewnętrzne oraz dedykowane do wewnątrz. Pracujemy na hermetycznych podzespołach – modułach ledowych oraz zasilaczach. Realizujemy reklamy na terenie między innymi Olsztyna, Biskupca, Mrągowa, Węgorzewa, Giżycka, oraz całego województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego oraz kujawsko pomorskiego i mazowieckiego

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz

cechy reklamy świetlnej

KASETONY

Lico z dibondu

Lico z winylu

Lico z plexi

LITERY 3D

Grubość 3-15cm

Aluminiowe boki

Lico plexa lub dibond

PYLONY

Jednostronne

Dwustronne

Od slim do XXL

SEMAFORY

Lico plexa

Lico dibond

Dowolny kolor obudowy

NEONY LED

Dowolny kształt

Intensywne kolory

Różne grubości

wybrane realizacje

Kasetony led

Produkujemy kasetony reklamowe w różnych technologiach. Kasetony mogą być wykonane z materiałów kompozytowych lub aluminium. W zależności od kilku czynników, kasetony mogą mieć lico frezowane, winylowe lub z plexi. Produkujemy również kasetony dwustronne. Źródłem świata  są moduły ledowe.

 

G

Litery 3d led

Litery 3D naszej produkcji, wykonane są z taśmy aluminiowej, malowanej proszkowo, lica Liter wykonane są z plexi i świecą w kolorze preferowanym przez Klienta. Nasze Litery 3D, są na tyle hermetyczne, że z powodzeniem możemy stosować je na zewnątrz. Jako źródło światła w literach, stosujemy hermetyczne moduły ledowe.

Pylony reklamowe

Tę przestrzenną formę reklamy, produkujemy  w oparciu o solidne stalowe konstrukcje.    Pylony naszej produkcji mogą być jedno lub dwustronne. Jako źródło światła, podobnie jak w kasetonach czy literach 3D, stosujemy  moduły led. W  pylonach nie świecących, oznaczenia na nich mogą być odblaskowe.

          kontakt

                                                                    Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Nasza lokalizacja