Kasetony reklamowe, pylony, litery 3d

 Jako producent reklamy świetlnej, oferujemy kasetony, pylony, litery 3d czy semafory oparte na technologii led. Produkujemy reklamy zewnętrzne oraz dedykowane do wewnątrz. Pracujemy na terenie między innymi Olsztyna, Biskupca, Mrągowa, Węgorzewa, Giżycka. Wykonywane w naszej pracowni reklamy świetlne,  to sto dobre rozwiązanie dla Twojej firmy. 

 

Kasetony reklamowe led

 

Produkujemy kasetony reklamowe w różnych technologiach. Kasetony mogą być wykonane z materiałów kompozytowych, czy aluminium. W zależności od kilku czynników, kasetony mogą mieć lico frezowane, winylowe czy z plexi. Produkujemy również kasetony dwustronne. Nasze kasetony, świecą w oparciu o ledowe źródło światła.

litery 3d led

 

Litery 3D naszej produkcji, wykonane są z taśmy aluminiowej, malowanej proszkowo, lica Liter wykonane są z plexi i świecą w kolorze preferowanym przez Klienta. Nasze Litery 3D, są na tyle hermetyczne, że z powodzeniem możemy stosować je na zewnątrz. Jako źródło światła w literach, stosujemy hermetyczne moduły ledowe.

Pylony reklamowe

 

Tą przestrzenną formę reklamy, produkujemy zwykle w oparciu o solidne stalowe, konstrukcje. Nasze produkcji mogą być jedno lub dwustronne. Jako źródło światła, podobnie jak w kasetonach czy literach 3D, stosujemy hermetyczne moduły led. W przypadku pylonów nie świecących, oznaczenia na nich mogą być odblaskowe.  

Podświetlane kasetony czy pylony reklamowe to gwarancja widoczności.

Proponujemy kasetony i pylony reklamowe LED, które doskonale oddadzą charakter Twojej firmy. Jako producent reklamy świetlnej, możemy zaproponować Ci bardzo dobre warunki zakupu reklamy, zarówno pod względem jakości jaki i ceny. Kasetony i pylony reklamowe Olsztyn, Biskupiec, Giżycko, Kętrzyn i wiele innych miast – Tu Reklamy –  mamy szeroki zasięg terytorialny.Oferujemy kasetony reklamowe z dibondu, z poliwęglanu, winylu i plexi.

Oprócz kasetonów i pylonów, produkujemy również Litery 3D. Są one coraz popularniejsza forma reklamy. W Tu Reklamy doskonale wiemy, jak istotny jest każdy szczegół przy tworzeniu przestrzennych form reklamowych. Wspieramy i umożliwiamy naszym klientom identyfikację wizualną. Dbamy o ich prawidłowy branding i rozpoznawalność na rynku. Naszym klientom oferujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. 

Świecące litery 3D gwarancją widoczności Nasza oferta kierowana jest dla wszystkich firm – zarówno małych przedsiębiorstw, jak i domów mediowych. Dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane realizacje – tworzymy zarówno litery 3D na ścianę, jak i montowane na podkonstrukcjach. Litery 3D LED, ta forma reklamy za pomocą trójwymiarowych liter od zawsze stanowiła doskonały sposób na estetyczne wyróżnienie swojej firmy.

Kontakt

Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00