do oświecania biur, Lokali, salonów

Reklama świetlna 

Nocna wizytówka, tak chyba najlepiej można określić reklamę świetlną. Pylon, kaseton, semafor czy logo 3D, doskonale spośród nocnego krajobrazu wyłoni Twoją Markę.  

 

Oznaczamy:

Hotele

Restauracje

Urzędy

Apteki

Ponadto: 

Biurowce

Hale

Osiedla

Parkingi 

Kasetony reklamowe led

Produkujemy kasetony reklamowe w różnych technologiach. Kasetony mogą być wykonane z materiałów kompozytowych lub aluminium. W zależności od kilku czynników, kasetony mogą mieć lico frezowane, winylowe lub z plexi. Produkujemy również kasetony dwustronne. Źródłem świata w kasetonach są moduły ledowe.

Litery 3d led

Litery 3D naszej produkcji, wykonane są z taśmy aluminiowej, malowanej proszkowo, lica Liter wykonane są z plexi i świecą w kolorze preferowanym przez Klienta. Nasze Litery 3D, są na tyle hermetyczne, że z powodzeniem możemy stosować je na zewnątrz. Jako źródło światła w literach, stosujemy hermetyczne moduły ledowe.

Pylony reklamowe

Tę przestrzenną formę reklamy, produkujemy zwykle w oparciu o solidne stalowe konstrukcje.    Pylony naszej produkcji mogą być jedno lub dwustronne. Jako źródło światła, podobnie jak w kasetonach czy literach 3D, stosujemy hermetyczne moduły led. W przypadku pylonów nie świecących, oznaczenia na nich mogą być odblaskowe.

 Jako producent reklamy świetlnej, oferujemy kasetony, pylony, litery 3d czy semafory oparte na technologii led. Produkujemy reklamy zewnętrzne oraz dedykowane do wewnątrz. Pracujemy na terenie między innymi Olsztyna, Biskupca, Mrągowa, Węgorzewa, Giżycka. Wykonywane w naszej pracowni reklamy świetlne, to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy. Podświetlane kasetony czy pylony reklamowe to gwarancja widoczności. 

jesteśmy do dyspozycji

Zadzwoń lub napisz, a postaramy się znaleźć najlepsze
z możliwych rozwiązanie dla Twojej potrzeby.

Pracujemy

Pn – Pt  8.00 – 16.00