Tu Reklamy

tabliczki informacyjne

piktogramy

oznaczenia biur

   i lokali    

Tabliczki informacyjne, zbiorcze, kierunkowe, przydrzwiowe, piktogramy

Produkujemy tabliczki przydrzwiowe, kierunkowe i informacyjne w różnych technologiach. Tabliczki mogą być  grawerowane, zadrukowane, mogą mieć nieregularne kształty. Tabliczki mogą być montowane na dystansach lub bezpośrednio do podłoża za pomocą taśmy dwustronnej. Dzięki technologii laserowej, możemy uzyskać dowolny kształt, grafikę, napisy czy piktogramy Ta wyjątkowa forma  jest bardzo trwała. Sprawdza się zarówno wewnątrz jaki na zewnątrz obiektów.  Tworzymy identyfikację do każdego rodzaju obiektów.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz

produkujemy oznaczenia dla

zobacz inspiracje

Tabliczka grawerowana

Jest to  rozwiązanie bardzo charakterystyczne. Tu gra nie tylko informacja ale i cała tabliczka jest elementem wystroju wnętrza. Solidne fonty i oznaczenia nadają charakteru i widoczności.

Takie rozwiązania rekomendujemy do pubów i dużych biurowców oraz wnętrz w stylu industrialnym.

Tabliczka z tłem – w ścianie

Tabliczka może być wykonana z e sklejki, drewna, plexi, MDF-u. Kształt może być dowolny. W przypadku drewna i sklejki, tabliczkę można zabarwic na dowolny kolor. Kolor oznaczeń na tabliczce, to kolor ściany, na jakiej będzie zamontowana. Przy projektowaniu oznaczeń tego typu, trzeba wiedzieć, jakie będzie podłoże. Wówczas można dobrać kolor tabliczki

Tabliczki z mocnym akcentem

Tabliczki dedykowane do dużych przestrzeni.  Widoczne akcenty z mocnymi fontami gwarantują widoczność już z daleka. Jako podkład rekomendujemy MDF, plexa na wierzchu może mieć różne kolory. 

Rekomendujemy raczej regularne kształty Tabliczka dobrze prezentuje się w orientacji panoramicznej. 

Klasyczne 3D

W pełni przestrzenna forma, mogąca przybrać  dowolny kształt. W tym rozwiązaniu doskonale prezentują się zarówno połączone elementy, jak i niezależne np. litery czy cyfry. Ta propozycja może być subtelnym oznaczeniem ale przy zastosowaniu odpowiednich czcionek i piktogramów, może mocno akcentować odpowiednie treści.

Tabliczka loft, na surowe podłoża

Tabliczka może być wykonana w dowolnym kształcie oraz kolorze. Jako podkład proponujemy sklejkę 8mm z 3 mm motywami z plexi.

Sklejka może być barwiona w dowolnym kolorze lub tylko olejowana dla  zachowania naturalnego charakteru.

Tabliczka przezroczysta

To rozwiązanie często wykorzystywane jest w budynkach, w których oznaczenia są z konieczności. Tabliczka przybiera kolor tła na jakim jest zamontowana. Oznaczenia na niej, są wygrawerowane, przez co są bardzo delikatne.   Kształt może być dowolny. Dodatkowo można zastosować różnej grubości plexę. Rekomendujemy montaż na dystansach.

          kontakt

                                                                    Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Nasza lokalizacja